Rouwberichten

 

mevrouw
Godelieve DE BRUYNE

° 2 februari 1933 (Aalter)
+ 19 februari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, zaterdag 23 februari 2019 om 11.30 uur

 

mevrouw
Yvonne VAN DAELE

° 21 april 1932 (Aalter)
+ 19 februari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Sint-Corneliuskerk Aalter, dinsdag 26 februari 2019 om 11 uur

 

de heer
Dirk ALKENITCH

° 24 november 1965 (Gent)
+ 19 februari 2019 (Ursel)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, woensdag 27 februari 2019 om 11 uur

 

mevrouw
Adriana DEDOBBELAERE

° 11 maart 1925 (Aarsele)
+ 17 februari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, vrijdag 22 februari 2019 om 11 uur

 

de heer
André BUYSE

° 28 juni 1938 (Lotenhulle)
+ 15 februari 2019 (Gent)

Uitvaart:
Parochiekerk Lotenhulle, zaterdag 23 februari 2019 om 11 uur

 

mevrouw
Germaine VANDAELE

° 8 oktober 1928 (Ruiselede)
+ 11 februari 2019 (Tielt)

Uitvaart:
Sint-Corneliuskerk Aalter, vrijdag 15 februari 2019 om 9.30 uur

 

de heer
Gerard VANDEVOORDE

° 11 september 1926 (Sint-Kruis (Ned.))
+ 11 februari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, zaterdag 16 februari 2019 om 10u30

 

mevrouw
Ellen DE RYCKE

° 16 maart 1983 (Eeklo)
+ 10 februari 2019 (Gent)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, intieme kring

 

mevrouw
Christiane COENE

° 16 juni 1940 (Bissegem)
+ 10 februari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, vrijdag 15 februari 2019 om 11 uur

 

de heer
Luc STANDAERT

° 27 maart 1960 (Essen)
+ 8 februari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Crematorium Westlede, vrijdag 15 februari 2019 om 11 uur

 

de heer
Lucien BUYSSE

° 28 november 1933 (Aalter)
+ 4 februari 2019 (Tielt)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, zaterdag 9 februari 2019 om 10 uur

 

mevrouw
Mariette BUYSE

° 4 juni 1923 (Lotenhulle)
+ 31 januari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, intieme kring

 

de heer
André BLONDEL

° 2 januari 1929 (Kanegem)
+ 29 januari 2019 (Beernem)

Uitvaart:
Parochiekerk Ruiselede, maandag 4 februari 2019 om 11.30 uur

 

mevrouw
Georgette DEGRAEVE

° 23 april 1932 (Ruiselede)
+ 29 januari 2019 (Ruiselede)

Uitvaart:
Parochiekerk Ruiselede, maandag 4 februari 2019 om 10 uur

 

de heer
Florimond COOPMAN

° 2 mei 1924 (Aalter)
+ 27 januari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, intieme kring

 

de heer
Daniël HAEGHEBAERT

° 26 oktober 1941 (Westvleteren)
+ 26 januari 2019 (Ruiselede)

Uitvaart:
Parochiekerk Ruiselede, zaterdag 2 februari 2019 om 10.30 uur

 

de heer
André VAN DE SOMPEL

° 17 januari 1933 (Lotenhulle)
+ 20 januari 2019 (Lotenhulle)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, zaterdag 26 januari 2019 om 10 uur

 

mevrouw
Julienne DHUYVETTERE

° 19 september 1927 (Ruiselede)
+ 20 januari 2019 (Ruiselede)

Uitvaart:
Parochiekerk Ruiselede, zaterdag 26 januari 2019 om 10 uur

 

de heer
Walter GHENEYN

° 3 maart 1932 (Brugge)
+ 17 januari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, donderdag 24 januari 2019 om 10.30 uur

 

de heer
Luc SEYS

° 10 maart 1939 (Brugge)
+ 14 januari 2019 (Tielt)

Uitvaart:
Parochiekerk Ruiselede, maandag 21 januari 2019 om 10 uur

 

de heer
Aimé DE DEYNE

° 27 mei 1926 (Gent)
+ 11 januari 2019 (Aalter)

Uitvaart:
Aula Van Parijs-Coddens, donderdag 17 januari 2019 om 10u30

 

mevrouw
Irena VAN RYSSEL

° 8 oktober 1924 (Hansbeke)
+ 1 januari 2019 (Tielt)

Uitvaart:
Sint-Corneliuskerk Aalter, dinsdag 8 januari 2019 om 11 uur

 

mevrouw
Nicole TANGHE

° 1 februari 1948 (Aalter)
+ 27 december 2018 (Lotenhulle)

Uitvaart:
Parochiekerk Lotenhulle, vrijdag 4 januari 2019 om 11 uur